Meet Zeli Pink Lemonade! Personality: Giggly.
My favorite spot? The local comedy club, where I cheer on up-and-coming stand-up acts. Theres nothing like a good joke to get my laughter bubbling, & I love sharing that infectious joy with everyone around me. Let's turn up the fun & fill every day with laughter!
Zelie Pink Lemonade is a bubbly burst of giggles, ready to lighten up any moment with his infectious laughter. Hes the pal who always laughs the hardest at any joke, often sparking even more laughter because his giggles are so contagious! With Zelie around, you'll find his joy as refreshing & sweet as a glass of pink lemonade on a sunny day.
He is a delightful plush of vibrant pink, topped with a cheerful lemon slice & a pink straw that makes him as adorable as he is joyful. His soft, fuzzy texture is as inviting as his sunny disposition, making him a perfect companion for any laugh-filled adventure.
| Brand | Palm Pals |
|---|---|
| Height | 12cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 8cm |
| Material | All new materials. Polyester fiber, plastic pellets. |
| Colour | Pink, White & Yellow |
| Washing Information | Surface washable. Spot clean or hand wash only. Do not tumble dry, iron, bleach or dryclean. |
| Age Group | 36 months+ (3 years+) |
| Design | Cravings |